INFORMACE PRO PŘEDPLATITELE

Dobrý den všem čtenářům a čtenářkám,

chtěli bychom vám všem poděkovat za vaší přízeň, kterou jste nám projevovali celé čtyři roky, kdy magazín Už víš proč? vycházel. Bohužel právě držíte poslední číslo magazínu. Je nám velice líto, ale magazín Už víš proč? se ruší, dále již vycházet nebude.

Pokud byste stáli o jiný časopis z našeho vydavatelství než magazín Už víš proč?, můžete navštívit náš web www.czech-press.cz, kde si můžete prohlédnout naše ostatní tituly a objednat si je.

S pozdravem,

Ing. Jan Louka
Ředitel společnosti
CZECH PRESS GROUP, a. s.

Jiří Škoda
Šéfredaktor časopisu Už víš proč?

  • Už víš proč? je chytrý magazín, který přibližuje fascinující svět vědy, techniky, přírody i historie způsobem, jaký nemá na našem trhu obdoby.

  • Každé vydání nabízí čtenářům možnost objevovat, učit se a stát se okamžitě odborníkem napříč širokou a pestrou škálou témat jasným a přehledným způsobem.

  • Už víš proč? zaujme od dětí po dospělé všechny, kteří jsou nadšení a hladoví po informacích, vědění a pokročilém vzdělávání.

Šest věcí, které jste neveděli

Britští vědci vyřešili celosvětovou čokoládovou krizi Výroba kakaa je na ústupu. Výzkumníci z Bangorské univerzity (Velká Británie) oznámili, že mangové máslo…
Číst dále..

Právě vyšlo nové číslo 02/2018

 Všechno je jinak? Asi jste si toho také všimli, ale proč na to neupozornit i v úvodníku – velmi často v našem časopise upravujeme…
Číst dále..
Copyright 2017 Uzvisproc.cz